Topschutters

De topschutterslijsten na speeldag 13 – zonder owngoals (bijgewerkt 28/11):

FC LEBBEKE
5: Yentl Van De Velde.
4: Glory Monday.
3: Joachim Lyase.
1: Nathan Schuddinck, Sander De Coeyere, Christophe Van Gysel, Lloyd Van Landeghem.

VW HAMME
4: Bavo De Witte, Jim Van Osselaer.
3: Jordy Lokando, Abdoulaye Mbow.
2: Djeff Smet, Oualid Benkaddouri, Beau Ponnet.
1: Maarten Goossens, Abdelsamad Boulahmoum.

EERSTE PROVINCIALE
10: Maarten Cooreman (E.Zele).
7: Ran De Coninck (Berlare), Damir Agushev (Berlare).
6: Soufiane Zahriou (Heikant).

4: Stef De Bruyne (E.Zele).
3: Florian Anrys (Grembergen), Maxim Dierick (Grembergen), Tim De Schepper (Berlare), Kenzo Rivera (Berlare), Wannes Van De Weghe (E.Zele), Yassin Badi (E.Zele).
2: Bram Ryckaert (Grembergen), Thimon Willockx (Heikant), Jorn Janssens (Heikant), Michaël Poppe (Heikant), Kobe Uyttersprot (Heikant), Toon Van Acker (E.Zele), Senne Van Ransbeeck (E.Zele).
1: Sven Delanoy (Berlare), Sam Van Ransbeeck (Berlare), Manuel Mbola (Berlare), Jordy Van Daele (Grembergen), Simon Vermachelen (Grembergen), Brent Claessens (Grembergen), Jari Van Hauwermeiren (Grembergen), Davud Ucak (E.Zele), Bram De Gucht (E.Zele), Lars Kint (E.Zele), Cédric Heylen (E.Zele), Matteo Christiaens (Heikant), Bernard Van Eetvelde (Heikant).

TWEEDE PROVINCIALE
12: Jonas Rogge (KV Sint-Gillis).
8: Christof Smekens (KV Sint-Gillis).
7: Alek Maes (Schoonaarde).

6: Mirando Goedgezelschap (Schelde).
4: Ben Meulenyzer (Schelde), Joachim De Block (KV Sint-Gillis), Yannick Boone (Schoonaarde), Ruben Matthijs (Schoonaarde).
3: Jonas Cattrysse (Schelde), Timothy Cobbaert (Schelde).
2: Axel Moyou (Schelde), Elijah Ibrahim (Dendermonde), Ryad Abdeljabbar (Dendermonde), Boubacar Sow (Dendermonde).
1: Romeo Wauters (Dendermonde), Arne Naudts (Dendermonde), Rémy Lokiki (Dendermonde), Yassine Chouirfa (Dendermonde), Rickard Joos (Schelde), Yosri Messaoud (Schelde), Yanis Maesele (Schelde), Douad Moucheron (KV Sint-Gillis), Dieter De Bruyker (KV Sint-Gillis), Sébastien Moyson (KV Sint-Gillis), Ferre Keppens (KV Sint-Gillis), Wietse Matthijs (Schoonaarde), Boris van Gysegem (Schoonaarde), Maxim Stevens (Schoonaarde), Fisnik Suma (Schoonaarde), Gianny Schockaert (Schoonaarde).

DERDE PROVINCIALE
13: Kevin De Sa Faria (Opdorp), Dimitri Van De Mergel (Hamme-Zogge).
8: Thibo Bontinck (Wichelen).
7: Niels Cassiman (OB Lebbeke), Ersin Kekeç (Overmere), Piet Van Damme (Buggenhout), Ricky Collewaert (Oudegem).

6: Jens Bogaert (Robur), Thijs Burghgrave (Robur), Jarno Thierens (Robur), Marijn Devlieghere (Wichelen), Jordy Van Den Winkel (Wichelen), Milan Audenaert (Overmere), Yoni Meskens (Oudegem).
5: Davy Caudron (Oudegem), Jason De Bie (Opdorp), Nicolas De Man (Zele B).
4: Jonas Ravijts (OB Lebbeke), Younes Ayari (OB Lebbeke), Davy Claessens (Buggenhout), Keith Baert (Hamme-Zogge), Khaled Oulichki (Hamme-Zogge).
3: Freek Heyvaert (Buggenhout), Tim Van Der Elst (Buggenhout), Stijn Fiers-Snoeck (Zele B), Thomas Van Mol (Overmere), Ronny Van Rysselberghe (Overmere), Premton Kajtazi (OB Lebbeke), Zino Van Spitael (Robur), Halil Hasirci (Robur), Joren Bogaert (Robur), Olivier Vervondel (Opdorp), Ran Dondeyne (Opdorp), Elias Hadouch (Hamme-Zogge).
2: Kjell Van Opstal (Buggenhout), Alexandru-Cosmin Ciornea (OB Lebbeke), Jarne Van Cleemput (Zele B), Eray Dogan (Zele B), Stijn De Wilde (Zele B), Emre Celik (Zele B), Sam De Keukelaere (Opdorp), Said Aldiev (Opdorp), Nesin Aeti (Oudegem), Mathias De Loose (Overmere), Arne Troch (Wichelen), Yente De Cock (Robur), Leenderd Coppens (Robur).
1: Jelle Leunis (Wichelen), Kevin Coignau (Wichelen), Raven Bontinck (Wichelen), Rob Impens (Wichelen), Dieter Baeyens (Wichelen), Yeno Meert (Opdorp), Seppe Detand (Opdorp), Ilja De Smedt (Opdorp), Sam Baeck (Opdorp), Thibau Duerinck (Oudegem), Alexis Moineau (Oudegem), Simon De Muyter (Oudegem), Rüge Hoste (Oudegem), Abdelmajid Raiss (OB Lebbeke), Jonas Redant (OB Lebbeke), Jelle Pensaert (OB Lebbeke), Jones Benhamou (Zele B), Taner Durmus (Zele B), Emirhan Aksoy (Zele B), Pieterjan Vanduyfhuys (Zele B),  Vince Van Laere (Robur), Anton De Maeyer (Robur), Michaël Van Hoey (Robur), Chiel Verberckmoes (Robur), Yarne Philips (Robur), Bjarne Peytier (Buggenhout), Pieter Leemans (Buggenhout), Xander Decoene (Buggenhout), Yelle Windey (Hamme-Zogge), Kristof D’Heer (Hamme-Zogge), Adrian Puie (Hamme-Zogge), Brian Troch (Hamme-Zogge), Evert Christiaens (Overmere).

VIERDE PROVINCIALE
17: Renko Van Acoleyen (Baasrode).
8: Runar Van Der Putten (Schoonaarde B).
7: Dieuwert De Smedt (Buggenhout B).

6: Jimmy Van Puyenbroeck (Baasrode).
5: Yoon De Mey (Baasrode).
4: Louis Schreurs (Schoonaarde B), Benan Sarioglu (Schoonaarde B), Simon Bonduelle (Baasrode), Toon Theelen (Buggenhout B).
3: Lewis Agyemang Prempeh-Dapaah (Schelde B), Kenneth De Saedelaere (Schoonaarde B), Angelo Van Keer (Baasrode).
2: Matthias Van Mol (Baasrode), Dylan Van Boven (Baasrode), Dean De Cock (Schoonaarde B), Jeroen De Pré (Schoonaarde B), Jenno Van Hauwe (Schoonaarde B), Lasse Vande Meirssche (Schoonaarde B), Brent Van Den Abbeele (Schoonaarde B), Bram Van De Rostyne (Schelde B), Liam Dewinter (Schelde B), Joy Fonck (Schelde B), Robin Moyson (Buggenhout B), Milan Moens (Buggenhout B), Arno D’Hoe (Buggenhout B).
1: Jeroen Macharis (Schoonaarde B), Tony De Haeck (Schoonaarde B), Bjorn Van Boven (Schoonaarde B), Goran Joos (Baasrode), Lothar Blommaerts (Baasrode), Matthijs Van Boven (Baasrode), Nigel De Proft (Baasrode), Thijs Augustus (Baasrode), Arne Ringoot (Baasrode), Joris Borms (Schelde B), Natan Van Impe (Schelde B), Ben Meulenyzer (Schelde B), Christophe Baert (Schelde B), Cifdine Hadj Abdallah (Buggenhout B), Jarno Van De Voorde (Buggenhout B), Lukas Westerlinck (Buggenhout B), Jens Coene (Buggenhout B), Sow Mamadou Daye (Buggenhout B), Maxime Verdoodt (Buggenhout B).