Ouderen krijgen telefoontje van de gemeente dat peilt naar gezondheid

Algemeen Buggenhout Gemeenten Nieuws

Voor de tweede maal organiseert Buggenhout een belactie naar senioren. Tijdens deze coronaperiode en met de feestdagen op komst blijken zij het vaak lastig te hebben. Velen van hen zijn ook eenzaam. Met de actie wil de gemeente de ouderen een hart onder de riem steken.

“Hartverwarmend in deze bijzondere decemberperiode”, vindt schepen van Communicatie Geert Hermans (CD&V). “Personeelsleden bellen de 70-plussers van onze gemeente op. Onze medewerkers bieden een luisterend oor tegen eventuele vereenzaming en polsen naar de algemene gezondheidstoestand. Voor noden wordt getracht een oplossing te zoeken. En ze proberen een zo goed mogelijk antwoord te geven op de vragen die de ouderen in onze gemeente hebben.”

Foto (c) Pexels.